Fronty Fornirowane


Fronty fornirowane to elementy meblowe wykonane z płyty wiórowej o grubości 18 mm oklejonej fornirem. Fornir jest okleiną naturalną uzyskaną z różnych gatunków drzew rodzimych i egzotycznych. Okleina fornirowa doskonale sprawdza się w nowoczesnych kuchniach w połączeniu z lakierowaną płytą MDF, szkłem i aluminium. Forniry są estetyczne, ciepłe i funkcjonalne.
Głównym przeznaczeniem frontów fornirowanych są meble kuchenne ale świetnie prezentują również w łazienkach, przedpokojach, salonach, jednak zastosowanie może być dowolne, według pomysłu odbiorcy. Fronty meblowe są przykładem połączenia tradycyjnego materiału z nowoczesnym wyglądem. To także doskonała alternatywa dla frontów drewnianych. Produkowane przez nas fronty fornirowane cechują się szlachetnym materiałem i najwyższą jakością oraz bogatym wzornictwem i kolorystyką.
Kolorystyka występuje w wersji P - POŁYSK i M - MAT. W obydwu rodzajach wykończenia fronty prezentują się efektownie, a ich modna forma i walory estetyczne sprawiają, iż są idealnym dopełnieniem eleganckich i nowoczesnych wnętrz.
Na życzenie odbiorcy możemy także wykonać fronty o innych grubościach.
Gwarantujemy krótkie terminy realizacji!

Fronty fornirowane